Co o mně říkají?

Paní Habrdová je makléřka na svém místě. Zejména si cením jejího osobního nasazení a profesionálního přístupu. Spolupráce s ní při koupi nemovitosti byla příjemná a perfektně vyřídila potřebné formality. Děkuji mnohokrát za korektní jednání.

Renáta Z.
Kupující

S paní Habrdovou probíhalo jednání velice příjemně, při koupi pozemku byla domluva rychlá a srozumitelná a to i přes skutečnost, že koupě probíhala během přísných pandemických opatření a u podpisu smlouvy jsme se nemohli všichni setkat. Dokázala se postarat o to, aby byl spokojen jak prodávající tak i já jako kupující. Paní Habrdovou můžu vřele doporučit.

Antonín K.
Kupující, Olomouc

Nikdy předtím jsem se nesetkala s tak obětavou, milou, slušnou a empatickou realitní makléřkou. Vše trpělivě vysvětlila, poradila a provedla mě celým procesem tak, že jsem nemusela řešit nic navíc. Nic nebyl problém. Svým přístupem docílila toho, že už jinou makléřku v budoucnu nechci a vřele doporučuji i ostatním.

Pavla Š.
Kupující, Brno

Před nedávnem jsem prodávala byt po mé zemřelé mamince. Před prezentací bytu zájemcům se postarala dílčími úpravami a dekorací o vylepšení, aby vynikly lépe kvality bytu. V první den prohlídek byl byt rezervován. Zajistila k mé úplné spokojenosti všechny právní úkony ohledně převodu bytu a i předání bytu novému majiteli proběhlo naprosto bezproblémově. nyní mi paní Habrdová zajišťuje pronájem mého dalšího bytu. Mohu ji rozhodně doporučit.

Jana P.
Prodávající, Brno

Říkají o mně také:

Potřebovala jsem prodat poměrně velký rodinný dům po rodičích. Paní Světlana mi pomohla s vyklízením a společně jsme dané věci roztřídili. S pomocí paní Světlany jsem dům prodala o 1,5 miliónu dráž. Proto paní Světlanu vřele doporučuji.

Jana H.

Prodávající, Vyškov

Potřebovala jsem prodat pozemek po svém tatínkovi v Olomouci. Kontaktováním paní Světlany jsem měla šťastnou ruku a vřele ji doporučuji. Paní Světlana je charakterní a bezvadná, vše vyřídila bez podrazů a na úrovni.

Jana L.

Prodávající, Vyškov

Spolupráce dopadle lépe než jsem očekával. Smlouva byla profesionálně vytvořená, potěšila mne výsledná cena a jak celý prodej probíhal. Lidem, kteří přemýšlí o prodeji, paní Světlanu jako realitní makléřku rozhodně doporučuji.

Vítězslav Č.

Prodávající

Paní Habrdová je makléřka na svém místě. Zejména si cením jejího osobního nasazení a profesionálního přístupu. Spolupráce s ní při koupi nemovitosti byla příjemná a perfektně vyřídila potřebné formality. Děkuji mnohokrát za korektní jednání.

Renáta Z.

Kupující

S paní Habrdovou probíhalo jednání velice příjemně, při koupi pozemku byla domluva rychlá a srozumitelná a to i přes skutečnost, že koupě probíhala během přísných pandemických opatření a u podpisu smlouvy jsme se nemohli všichni setkat.

Dokázala se postarat o to, aby byl spokojen jak prodávající tak i já jako kupující. Ještě jednou děkuji za spolupráci.
Paní Habrdovou můžu vřele doporučit.

Antonín K.

Kupující, Olomouc

Potřebovala jsem najít velmi rychle bydlení pro sebe a malé miminko. Po několika neúspěšných pokusech jsem se dostala “do rukou” paní Světlany a byla velmi mile překvapena jejím přístupem. Nikdy předtím jsem se nesetkala s tak obětavou, milou, slušnou a empatickou realitní makléřkou. Vše trpělivě vysvětlila, poradila a provedla mě celým procesem tak, že jsem nemusela řešit nic navíc. Nic nebyl problém. Svým přístupem docílila toho, že už jinou makléřku v budoucnu nechci a vřele doporučuji i ostatním.

E-mail: psmik@seznam.cz

Pavla Š.

Kupující, Brno

Před nedávnem jsem prodávala byt po mé zemřelé mamince. Z množství realitních makléřů, jsem si již na základě prvního telefonického rozhovoru vybrala paní Habrdovou. Její přístup mne i v tak krátkém hovoru nejvíce zaujal. Hned od počátku se naplno věnovala prodeji a byly jsme v častém kontaktu. Před prezentací bytu zájemcům se postarala o vyzdvižení kvality bytu provedením dílčích úprav a zajištěním dekorací. Díky tomu byl byt již první den prohlídek rezervován. K mé úplné spokojenosti zajistila všechny právní úkony týkající se převodu i předání bytu a vše proběhlo naprosto bezproblémově. Později jsem si koupila větší byt, kde mi paní Habrdová nyní zajišťuje pronájem. Paní Habrdovou jako realitní makléřku rozhodně doporučuji.

Jana P.

Prodávající, Brno