Příprava nemovitosti

Před nabídnutím k prodeji vyžaduje každá nemovitost menší či větší úpravy. Věděli jste, že touto přípravou nemovitosti můžete zvýšit její cenu až o desítky procent? Ráda tyto úpravy na míru Vaší nemovitosti zařídím pro Vás.

Vyklizení nemovitosti

Opravy a úpravy nemovitosti

Kompletní úklid nemovitosti

Úpravy zeleně a okolí nemovitosti

Prodej nemovitosti

Jak to probíhá?

Služba přípravy nemovitosti probíhá před zahájením ostatních činností vedoucích k prodeji Vaší nemovitosti. Každá nemovitost má své individuální potřeby. Cílenými opravami a úpravami dokáži zvýšit hodnotu Vaší nemovitosti na maximum. 

Nezávazná schůzka

Nejprve nezávazně proberme, jak mohu pomoci právě Vám, můžeme zajít na kávu nebo si zavolat online. Kontaktujte mně na emailu svetlana@svetrealit.cz nebo použijte kontaktní formulář v záložce kontakt.

Dohodnutí služeb a ceny

Jakmile se rozhodnete se mnou spolupracovat, zjistím co Vaše nemovitost potřebuje a jak ji vylepšit tak, aby byla zájemcům představena v co nejlepším světle. Také stanovím pevnou cenu za vybrané služby. Vy zaplatíte pouze zálohu a stanovená platba bude doplacena po převodu peněz od kupujícího.

Průměrná cena za přípravu nemovitosti se obvykle pohybuje kolem 720 Kč/m2, ale je vždy stanovena individuálně, dle stavu a potřeb Vaší nemovitosti.

Vyklizení nemovitosti

Také se ve Vaši nemovitosti za poslední roky nashromáždilo množství věcí, které je nyní nutno zlikvidovat? Pomohu Vám vyčistit prostor od zbytečnosti a zajistím odvoz a likvidaci odpadu. Dle domluvy mohu pomoci také s prodejem cenných věcí a starožitností.

Opravy a úpravy nemovitosti

Každá nemovitost je velmi individuální a potřebuje něco jiného. Může se jednat například o výmalbu a drobné opravy dle individuálních potřeb objektu. Po těchto úpravách nemovitost prokoukne, zájemci se zde budou cítit lépe a cena Vaší nemovitosti výrazně vzroste.

Kompletní úklid nemovitosti

Konečným krokem v přípravě nemovitosti je úklid po předchozích opravách a úpravách. Vše bude krásně voňavé a uklizené, připravené na Home staging.

Úpravy zeleně a okolí nemovitosti

Neudržovaná zahrada, žádný problém. Pokud je u nemovitosti potřeba posekat zahradu či jinak upravit okolí, mohu to zařídit za Vás.

Prodej nemovitosti

Jakmile je nemovitost připravena k prodeji, vyniknou klady Vaší nemovitostí  a já se postarám o celkový marketing, nalezení zájemců a další úkony spojené s podpisem smlouvy a převodem nemovitosti.